Kiermasz Świąteczny PW – wspólnie ufundujmy stypendium

Zapraszamy na Kiermasz Świąteczny PW – wspólnie ufundujmy stypendium!

10 domków wystawienniczych z bożonarodzeniowym asortymentem, gadżety Politechniki Warszawskiej i zabawa mikołajkowa dla dzieci pracowników Uczelni – wszystko to wiąże jeden szczytny cel – stypendium dla studentów PW. Dlatego po raz drugi organizujemy Kiermasz Świąteczny Politechniki Warszawskiej.

Kiermasz potrwa 3 dni w godzinach 10.00-18.00: od 1 do 3 grudnia 2016 roku. Chcemy w tym czasie zebrać pieniądze na stypendia dla wybranych przez Prorektora ds. Studenckich studentów naszej Uczelni.

W domkach wystawienniczych będzie można znaleźć m.in. sery, ekologiczne wędliny, chleby, miody, ręcznie szyte zabawki, świąteczne dekoracje czy artystyczną biżuterię. Ponadto, za dowolny datek będzie można dostać politechniczne gadżety: pinsy, kubki, długopisy, skarpetki i wiele innych. Wszyscy odwiedzający nasz kiermasz będą mieli także niepowtarzalną szansę posmakowania Ciastka Politechniki Warszawskiej.

Poczujcie magię świąt i dołączcie do naszej akcji. Podarujmy zdolnym studentom Politechniki Warszawskiej stypendium. Może któryś z nich stworzy w przyszłości rewolucyjny wynalazek.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej

EXTREMA2016

W dniach 7-9.11.2016 roku w CZIiTT odbyły się The International Workshop on Process and Biomedical Tomography (ProBioTo2016) and Annual Management Committee Meeting  of COST ACTION MP1207 (EXTREMA). Współorganizatorami Warsztatów oraz spotkania byli członkowie ZIF: prof. dr hab. inż. Małgorzata Kujawińska, prof. nzw. dr hab. inż. Tomasz Kozacki, mgr inż. Julianna Kostencka, mgr inż. Arkadiusz Kuś, mgr inż. Wojciech Krauze, mgr inż. Michał Dudek oraz mgr Katarzyna Bogusiewicz. W spotkaniach brało udział 64 uczestników z 23 krajów.

extrema2016

XX FESTIWAL NAUKI na Wydziale Mechatroniki!

24 września rozpoczyna się XX Festiwal Nauki w Warszawie. Przez dziewięć dni odbędzie się w stolicy kilkaset różnorodnych spotkań: debat, wykładów, zajęć laboratoryjnych, wycieczek, lekcji i imprez rodzinnych. W organizację Festiwalu zaangażowali się również doktoranci ZIF: mgr inż. Weronika Zaperty, mgr inż. Grzegorz Finke oraz mgr inż. Maksymilian Chlipała. Dnia 30.09.2016 roku o godzinie 18 zapraszają Oni wszystkie dzieci na Wydział Mechatroniki PW (ul. Boboli 8), do udziału w dwóch  spotkaniach pt.: Hologramy jak z “Gwiezdnych Wojen” w zasięgu twojej ręki oraz Rycerze Koherencji: w poszukiwaniu Gargulca. M

mgr inż. Wojciech Krauze otrzymał Grant NCN w ramach konkursu PRELUDIUM 9

Dnia 20.11.2015 roku decyzją Dyrektora Narodowego Centrum Nauki, mgr inż. Wojciech Krauze otrzymał w ramach konkursu PRELUDIUM 9 na arealizację projektów badawczych, promesę finansowania projektu badawczego pt. „Nowa metoda wyznaczania trójwymiarowego rozkładu współczynnika załamania z projekcji obiektu zarejestrowanych w silnie ograniczonym zakresie kątowym”.